Close

Eshop

Detox Ostropestřec

238 348 

Detoxikační směs je vyrobená včera a ihned odesílána zákazníkovi. Obsahuje BIO ostropestřec, BIO lněné semínko, za studena lisovaný BIO slunečnicový olej, kořen pampelišky, lopuchu a koření kmín.

Zrušit výběr

Vaše sdílení je pro nás ohromnou reklamou. Děkujeme

Email
Katalogové číslo: 103

Popis

Vyrobeno včera !

Směs vyrábím pouze 1 den předem, aby ideálně druhý den byla u Vás. Čerstvost směsi je klíčovou vlastností směsi. Neexistuje, že by směs ležela týden, nebo měsíc ve skladu.

1 tobolka denně opravdu nestačí

Tato detoxikační směs se neužívá ve formě 1 tobolky 2x denně. To je naprostý nesmysl.
Pro účinek ostropestřce i lnu je třeba užívat denně dávky odpovídající polévkovým lžícím, nikoliv 2, 3, 4 tobolky.
Tobolek bychom museli zkonzumovat desítky denně, jinak nemůžeme čekat valný účinek na náš organizmus.

Konzistence prášku

Doslova alchymií je konzistence detoxikační směsi. Pokud by byla směs semleta příliš nahrubo, tak není poživatelná a zároveň by velké kousky snižovaly uvolňování účinných látek.

Příliš jemné semletí sice umožní uvolnění všech přírodních substancí, ale při příliš jemném mletí dochází i u sebelepších mlýnů k bodovému přehřívání. Tedy k bodovému přehřívání mletého semínka, což může znehodnotit obsahové látky.
Zároveň poživatelnost příliš jemně mletého prášku není atraktivní – na vše se lepí a chuťově může příliš jemný prášek budit mdlou chuť „sena“, „omítky“.

Ideální semletí je konzistence podobná strouhance, kdy směs tvoří doslova obláčky prášku s výrazným chuťovým akcentem. Toto semletí též umožnuje přidanému oleji a silicím kmínu prostoupit směs a zvýšit účinek.

Nevýhodou této konzistence semletí mohou být části slupek ostropestřce, nebo lnu, které jsou „daní“ hrubšího nízkoteplotního semletí.

Složení

Ostropestřec

Jistěže můžeme utrácet za cizokrajné a drahé byliny a superpotraviny na detoxikaci a pročištění organizmu. Neméně přínosný pro naší detoxikaci však bude i náš domácí ostropestřec mariánský, který podporuje tělu vlastní detoxikační funkce, správnou funkci jater, imunitní systém i zdravou kondici srdce.

Lněné semínko

Lněné semínko je naším nedoceněným pokladem, který experti a vědci na výživu řadí mezi 12 nepřínosnějších superpotravin na světe!

Obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin absolutně převyšuje ostatní semena a ořechy. Jen pozor na nekalé praktiky některých výrobců, kteří nevědí, nebo toho nedbají, že jen některé odrůdy lněného semínka mají super obsah omega 3 kyselin.

Slunečnicový olej listovaný za studena v BIO kvalitě

Slunečnicový olej té nejvyšší kvality dovede znásobit vstřebatelnost obsahových látek ostropestřce i lněného semínka.
Kupříkladu lecitin z BIO slunečnicového oleje lisovaného za studena 7x zvyšuje využitelnost flavonolignanů ostropestřce i omega 3 kyselin lnu.

Kořen pampelišky

Kořen pampelišky je prospěšný nejen pro naše játra, ale i podporuje i správnou činnosti našeho žaludku, střev a antioxidačně působí na naše močové cesty.

Kořen lopuchu

Kořen lopuchu pročišťuje krev. Právě lopuch je ve směsi bylinou, která rozšíří účinky detoxikační směsi do celého těla. Lopuch podporuje zdraví kloubů, pokožky i správné vylučování vody z těla.

Kmín v prémiové kvalitě

Celou směs uzavírá čerstvě mletý kmín z poslední sklizně, jenž podporuje správné trávení. Kmín svými obsahovými látkami stimuluje v těle přirozenou tvorbu trávicích šťáv, čímž ještě zvyšuje využitelnost všech účinných látek ve směsi.

Balení

400 g – při užívání 1 polévkové lžíce 3x denně vystačí balení na 14 dní.
650 g – při užívání 1 polévkové lžíce 3x denně vystačí balení na 3 týdny.

Dávkování

2-3x denně 1 polévková lžíce na 60 kg tělesné váhy. Nepřekračujte dávkování.

Upozornění

Podání: Na hotový pokrm, do nápojů, polévek, jogurtů.
Neužívat u dětí do 3 let a u akutních zánětů, nebo vředů žaludku, či střev.
Skladujte uzavřené v temnu, ideálně v chladu, mimo dosah dětí.
Směs může obsahovat stopy slupek semen ostropestřce, či lnu, které nejsou na závadu výrobku.

O značce Dr.Mix

Poctivý výrobce musí mít na prvním místě kvalitu a čerstvost.
Stále více lidí chápe, že polykání tobolek zdraví nedělá. A jedna tobolka přírodní látky často nestačí pro účinek na naše tělo.
Zájem o superpotraviny a byliny v přírodní formě raketově roste.

Výrobce, distribuce: Pleskot Ondřej, Průmyslová 550, Pardubice, 53003, ČR. IČ: 74000683. DrMix.cz

Zemědělská produkce ČR.

Další informace

Hmotnost

400 g, 650 g